Şişli
(0212) 211 15 11

Ataşehir
(0216) 574 32 64

(0216) 572 99 30

Gsm
(0532) 654 57 41

E-Mail
info@rifatogluevdeneve.com 
Bursa Nakliyat    |   Haberlere Dön
Bursa Nakliyat
Taşıma

Sadece satış odaklı değil, tüm taşınma işlemi sürecinde mutlak müşteri memnuniyeti gayesine sahibiz. Yapılan tüm taşımalardan sonra, satış sonrası ekibimiz müşterilerimizle bağlantıya geçerek verilen servise ait geri bildirim değerlendirmesi yapmakta ve müşteri memnuniyetini ölçmektedir. Bu geri bildirimler sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini daha ilerilere taşımak adına özenle değerlendirilmektedir. Rıfatoğlu Nakliyatta Güvenli ,Özenli ve İtinalı Bir Taşıma Olayı Gerçekleştirilir. Ünüformalı Ve Hijyenik Bir Şekilde Özenli Taşıma Gerçekleşiyor.Siz Çsyınızı Kahvenizi Yudumlarken Biz Taşımayı Gerektiği Gibi Halletmiş Oluyoruz. 

Artık müşterilerimiz evden eve nakliyat hizmeti ararken en büyük aradıkları şeyler zaman kazancı, kaliteli hizmet ve kesesine uygun ekonomik fiyatlar verilecek nakliyat hizmetidir. Ancak internet sitesi üzerindeki hizmetler ile nakliyat firmalarının verdiği hizmetler birbiriyle uyuşmamaktadır. Destan Nakliye ile müşterilerin bu korkulu rüyası tamamen ortadan kalkmaktadır. Modern araçlarımız ve kaliteli geniş filomuz ile müşterilerimizin tüm bu endişeleri ortadan kalkmaktadır.
Okunma Sayısı : 3970

Online : 2 | Bügün : 24 | Toplam : 3513639
Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliyat Firmaları,Nakliye şirketleri,Nakliyat fiyatları
(c) Telif Hakkı Rıfatoğlu Evden Eve Nakliyat'a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Ev Eşyası Depolama